poniedziałek, 29 lipca 2013

I'm Sorry

Przepraszam za moją nieobecność, ale u mnie [w mieście] była awaria anten od internetu i na blokach coś się spaliło [z tego gorąca] ... Dziś jadę nad wodę więc jutro dam może kilka zdjęć z tego wypadu + jutro magazyn :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz