poniedziałek, 29 lipca 2013
I'm Sorry
Przepraszam za moją nieobecność, ale u mnie [w mieście] była awaria anten od internetu i na blokach coś się spaliło [z tego gorąca] ... Dziś jadę nad wodę więc jutro dam może kilka zdjęć z tego wypadu + jutro magazyn :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz